O nás

JAK ŠEL ČAS…

V roce 2013 jsme přišli na trh s podnikatelským záměrem na velkoobchodní servis IT vybavení s názvem První servis. Zajistit všem obchodním partnerům kvalitního servisního zázemí. Vzhledem k tomu, že naši technici se opravami zabývají již dlouhé roky. Již na začátku tohoto projektu jsme tedy měli velký předpoklad pro úspěšné začlenění mezi konkurenci. Své místo jsme vybudovali od základu, stále rozvíjíme a hájíme svoji pozici.

Jako priority spolupráce s námi vidíme s rozmanitosti našich služeb. Určitě byste našli souhlasné přikývnutí z řad našich současných obchodních partnerů. Kdy jsme na poptávku oprav autodiagnostik, herních konzolí, dataprojektorů, WIFI přijímačů na bytové domy a dalšího byli schopni zareagovat kladně a provedli úspěšnou opravu. Věříme, že tyto kroky pomáhají především Vám, při prosazení se do lokálních společností, pro které se tak stáváte komplexním servisním zázemím.

Se začátkem roku 2017 jsme projezdili celou republiku skrz na skrz. Všichni naši současní, i doufejme budoucí, velkoobchodní partneři nás již viděl. Mnozí z Vás zjistili, že se nebojíme jít s kůží na trh a jsme připraveni stát se Vašimi silnými obchodními partnery.

Další změny pro Vás ještě chystáme, věřte, že se je na co těšit! 

Dílna 1 Dílna 2 Pájení čipů Recepce